VioricaPlus Telefon
Untitled Document
  • kenburns1
  • kenburns6
  • kenburns3
Allura ile İğnesiz Mezoterapi
Allura ile İğnesiz Mezoterapi

 Yüz yaşlanması ve İğnesiz Mezoterapi ( Mezolifting )

Otuzlu yaşlara gelindiğinden cildin kuruluğu ve yağ oranındaki azalmalar cildin yaşlanmasını hızlandırır . Böylece yüz derisinin yaşlanmasının ilk belirtileri olan çizgi ve kırışıklar belirmeye başlar ve derideki elastikiyet  kaybıyla karşı karşıya kalınır . Zamanla kırışıklar derinleşir ve ciltte sarkma ortaya çıkar . 

Mezoterapide , vitamin , mineral aminoasit , enzim ve ilaçlar orta deri tabakasına verilir .Yüz gençleştirme ve kırışıklık tedavisi dediğimiz mezolifting işlemi dışında boyun dekolte ve el sırtı gençleştirme de kullanılmaktadır. Ayrıca mezolifting ile yeni oluşmuş pembe renkli cilt çatlakları ile lekelerin de belirli oranda tedavisi yapılabilmektedir .

Kişinin cilt ihtiyacına göre öncelikle cilt analizi yapılır . Yaş faktörü , çalışma ve yaşam ortamı , beslenme durumlarına göre tedavi planı yapılır .

 

Uygulama Süresi 

Seanslar ortalama 1 saat 

 

Kaç Seans Uygulanabilir ? 

Kürler 6 - 10  Seans  arası değişebilir .

 

Uygulama Sıklığı Nedir ? 

Haftada bir kez uygulanır .

Koruma Programlarının da ayda 1 seans yapılması tavsiye edilir. 

 

Uygulama Sonrası 

Herhangi bir kızarıklık veya sosyal yaşamı etkilemesi söz konusu değildir.Aksine parlak , gergin ve canlı bir cilt görünümü elde edilir. 

 

Kimlere Uygulanabilir ? 

Herhangi bir riski olmayan , iğnesiz mezolifting işlemi için yaş sınırı söz konusu değildir. Özellikle çok sigara , alkol içen kişiler , güneş , floresan lamba ve solaryuma maruz kalan kişiler , yoğun iş ve stres ortamında cildine bakmayan tüm kadın ve erkeklerde iğnesiz moezolifting kolaylıkla uygulanabilir. 

 

 

 

 

Resimler
  • allura-ile-ignesiz-mezoterapi